comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Formacionet zyrtare: Angli U21 – Kosovë U21

Kosova U21 do të përballet me moshatarët e tyre të Anglisë.

Ndeshja do të zhvillohet në Hull me fillim nga ora 20:45.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes, ndërkohë që Rafet Prekazi e ka nisur me pak ndryshime nga përballjet e kaluara formacionin zyrtar.

Arton Zekaj do të debutojë për herë të parë për “Dardanët” e rinj, teksa zëvendëson Mujën në mesin e fushës.

Në portë mbetet Florijan Smakiqi.

Sistemi mbetet ai i njëjtë 3-5-2 e Mirlind Dakun dhe Lirim Kastratin në vijën e parë të sulmit. /Telegrafi/


Formacionet zyrtare

Anglia: Ramsdale, Aarons, Chalobah. Godfray, Davis, Nelson, Gibbs – Ëhite, Nketiah, Foden, Guehi.

Kosova: Smakiqi, Xhemajli, Kastrati, Kolgeci, Hajrizi, Zekaj, Gashi, Abedini, Kastrati, Daku, Mema.


 

The post Formacionet zyrtare: Angli U21 – Kosovë U21 appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com