Feronikeli – Santa Coloma, formacionet zyrtare

Feronikeli do të përballet me Santa Coloman në finalen e turit parakualifikues në Ligën e Kampionëve.

Kampionët në fuqi të Kosovës në finale do të përballen me kampionin e Andorrës, Santa Coloman.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Zekirija Ramadani është favorite në këtë takim dhe synon triumfin.

Tanimë janë publikuar edhe formacionet zyrtare ku Nikli do të jetë pa sulmuesin e rrezikshëm Mendurim Hoti.

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: Troshupa, Islami, Prekazi, Lladrovci, Hoxha, Bojku, Dabiqaj, Fazliu, Carioca, Zeka, Rexha.

Santa Coloma: Casals, Nicolas, Cistero, Rodriguez, Ramos, Rebes, Buron, Santos, Sosa, Rios, Iglasias. /Telegrafi/

The post Feronikeli – Santa Coloma, formacionet zyrtare appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com