comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Enca vjen me poza provokuese nga shtrati

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është një prej personazheve shqiptarë më të ndjekur në rrjetin social Instagram.

Ajo është thuajse çdo ditë aktive në këtë rrjet sociale, duke publikuar për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Jo të rralla janë rastet kur Haxhia publikon për ndjekësit edhe ndonjë imazh provokues.


Të gjitha lajmet nga Bukuroshet ShqiptareTë gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Të tilla janë fotografitë e fundit që ajo ka publikuar, ku shfaqet në poza atraktive në shtratin e saj.

Teksa pozon e zhveshur dhe mbuluar vetëm me çarçafët e saj, Enca bën që e gjithë vëmendja e fansave të kthehet nga ajo.

“Doli dielli”, shkoi ajo në mbishkrimin e njërës prej fotografive, duke mos bërë të ditr nëse këto imazhe janë nga xhirimet e ndonjë klipi të ri, apo thjeshtë fotosesioni i radhës. /Telegrafi/

 

The post Enca vjen me poza provokuese nga shtrati appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com