comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Elle për Dua Lipën: Mbretëresha e re e pop muzikës

Superylli shqiptar, Dua Lipa, po e pushton me plot kuptimin e fjalës gjithë botën e muzikës.

Dua Lipa nuk ka kufinj dhe kjo po vërtetohet edhe një herë.

Bukuroshja e cila është rritur mes Prishtinës dhe Londrës ka pozuar së fundmi për revistën prestigjioze Elle, ku ka dhënë edhe një intervistë.

Në këtë intervistë, Dua cilësohet edhe si mbretëresha e re e pop muzikës.

💕@Elleuk subscribers cover shot by @lizcollinsphotographer 💕

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on May 2, 2018 at 11:17pm PDT

“Jeta është e shkurtër që të mos thuani “të dua”, e juaja vajza në koertinën e Elle”, u shpreh Dua.

Foto është realizuar nga Liz Collins, kurse ekipi tjetër përfshin një sërë emrash që kanë punuar me superyjet ndërkombëtare.

🇲🇾✨ Exploring KL. Caves, murals, monkeys and some serious boob sweat.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on May 3, 2018 at 4:37am PDT

Dua Lipa do të performojë në Kosovë më 10 gusht në kuadër të Sunny Hill Festival që pritet të thyejë të gjitha rekordet e interesimit. /Telegrafi/

The post Elle për Dua Lipën: Mbretëresha e re e pop muzikës appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com