comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Eliona Pitarka tregon dukjen e saj natyrale: I dashuri im më thotë se jam e bukur pa makijazh

Eliona Pitarka konsiderohet si njëra nga aktoret më të bukura shqiptare.

E njëjta po vazhdon me sukses të jetë prezente në shfaqje teatrale, shou televizive dhe projekte të ndryshme.

Gjithashtu, zeshkania është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale teksa po sjell imazhe të llojllojshme, pa lënë anash edhe ato provokuese.

Së fundmi, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi atraktive, e cila shfaqet tërësisht pa makijazh.

“I dashuri im mendon se unë jam e mrekullueshme pa makijazh. Ti dukesh e bukur pa makijazh, ai më tha, më lër t’i bëj disa fotografi”, shkruan mes të tjerash Pitarka.

Kujtojmë që më parë edhe mediat e huaja i kanë dedikuar artikull bukuroshes tonë, duke iu referuar si një nga fotomodelet dhe prezantueset më tërheqëse shqiptare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

💦💦💦

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on Jun 24, 2019 at 8:13am PDT

The post Eliona Pitarka tregon dukjen e saj natyrale: I dashuri im më thotë se jam e bukur pa makijazh appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com