comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

E kuqja është pa dyshim ngjyra e saj: Megan Fox ngazëlleu kritikët e modës!

Rrallë ndonjë femër mund ta vendosë kaq mirë këtë kombinim

Që kur ajo hyri në një marrëdhënie me një muzikant më të ri, stili i Megan Fox u bë gjithnjë e më i mirë.

Kritikët e modës nuk qëndrojnë imunë ndaj kombinimeve të saj të veshjeve, transmeton Telegrafi.

Ky stil nuk është për çdo zonjë dhe jo të gjitha do të ishim në gjendje t’i paraqisnin këto pjesë kaq mirë.

Megan zgjodhi pantallonat latex, të cilat janë gjithashtu në trend këtë vit, dhe pallto të kuqe.

Kjo pjesë është një kombinim i shkëlqyeshëm monokromatik.

Fansat, por edhe ekspertët e modës, janë unanimë – e kuqja është pa dyshim ngjyra e saj.

A ju pëlqen ky stil? /Telegrafi/

The post E kuqja është pa dyshim ngjyra e saj: Megan Fox ngazëlleu kritikët e modës! appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com