comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Dua Lipa ua uron 25 vjetorin e martesës prindërve me një fotografi të veçantë të tyre

Prindërit e këngëtares Dua Lipa, Dukagjini dhe Anesa, sot (e martë) festojnë përvjetorin e 25-të të martesës së tyre.

Me këtë rast, në këtë ditë të rëndësishme një urim nuk ka munguar as edhe nga e bija, Dua, e cila ka një përkrahje shumë të madhe nga të dy prindërit.

Ylli shqiptar në llogarinë e saj zyrtare, Instagram, ka publikuar një imazh të veçantë të prindërve, të cilin e ka shoqëruar me një dedikim mjaft emocional.

Fotoja në fjalë e shfaq çiftin Lipa në një pushim të tyre, imazhi i të cilëve duket të jetë realizuar para shumë viteve.

“Sot është 25 vjetori i martesës i prindërve të mi, dashurinë më të fuqishme që njoh”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotos.


Të gjitha lajmet nga Dua LipaTë gjitha lajmet nga Dua Lipa

Urimet po ashtu nuk munguan as nga miqtë, kolegët dhe ndjekësit e shumtë të artistes 24-vjeçare.

Përveç Duas, Dukagjini dhe Anesa janë prindër edhe të dy fëmijëve të tjerë: Rinës dhe Gjinit.

Dua përndryshe është rritur në frymën e muzikës që në fëmijëri, për shkak se i ati i saj dikur ishte këngëtar, pjesë e grupit “ODA”. /Telegrafi/

The post Dua Lipa ua uron 25 vjetorin e martesës prindërve me një fotografi të veçantë të tyre appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com