add_circle_outline
Alba Transport Kufomash
sherbime
Vendndodhja në Hartë   

Rreth nesh

Alba – Transport Kufomash është një firmë profesionale me përvojë shumvjeçare që bën transportin e kufomave nga Gjermania, Holanda, Belgjika, Zvicra, Austria, Luxemburgu, Franca, Italia, Danimarka, Norvegjia, Suedia si dhe nga gjitha vendet tjera Europës për në Kosovë, Maqedoni, Shqipëri, Luginën e Preshevës, Mal të Zi apo ne ndonje vend tjeter te Balkanit.

Gjithashtu i kryejmë të gjitha shërbimet që ndërlidhen me procesin e një funerali, si rregullimin e dokumenteve përkatëse për transportin e kufomës, realizimin e formaliteteve administrative, furnizimin me arkivol sipas dëshirës si dhe organizimin e riteve fetare për vorrimin e të ndjerit.

  • Lloji i Biznesit : Transport Kufomash
  • Shërbimet kryesore : Transport i Kufomave
Shpërndaje
Profili Social
Info Kontakti
Shërbime / Produkte
Na kontaktoni
Dërgo Mesazhin
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com