comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Dhurata Ahmetaj shfaqet sensuale, thotë se vetëm vetja e kompleton

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj prej kohësh është ‘single’.

Dhe një prej këngëtareve më të bukura e atraktive të skenës, shfrytëzon rastin që të tregohet sensuale.

I Complete Me.

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on May 24, 2018 at 3:47am PDT

Ajo së fundmi është shfaqur me pak grim dhe flokë të lëshuara duke treguar anën e bukur të saj.

Në një prej imazheve ajo lë të shihen edhe sutjenat, ku konfirmon se gëzon linja të bujshme trupore.

You attract the right things when you have a sense of who you are.🥂

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on Apr 21, 2018 at 7:39am PDT

Ajo ka kohë që është ‘single’ që prej ndarjes nga ndërmarrësi, Argjent Haradinaj.

Bukuroshja në anën tjetër do t’i kthehet edhe skenës me këngë të reja pas një pauze të shkurtër.

Megjithatë, përiudhën më të ndritshme të karrierës ajo e pati nën menaxhimin e Bleros, ku realizoi disa hite bashkë me të dhe producentin Nurteel Morina. /Telegrafi/

The post Dhurata Ahmetaj shfaqet sensuale, thotë se vetëm vetja e kompleton appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com