comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Dhjetë milionë shikime për klipin “Dua” nga Enca

Këngëtarja Enca Haxhia gjatë muajit të kaluar solli projektin e saj më të ri “Dua”.

Ky projekt u diskutua shumë në media, kjo edhe për shkak skenave ‘të nxehta’ që përmbante klipi i këngës.

Comment your flag 🇦🇱🤗

A post shared by ENCA (@enca) on Mar 20, 2018 at 11:28am PDT

Një muaj pas publikimit, kjo këngë numëron mbi 10 milionë shikime në kanalin YouTube.

“Dua” është një këngë, melodinë dhe tekstin e së cilës i ka realizuar vet Enca.


Të gjitha lajmet nga Estrada ShqiptareTë gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Klipi i këngës është punuar nga MAX Production, gjersa protagonist në të ka qenë edhe modeli i njohur portugez, Pierluigi Fracassi.

E pyetur rreth komenteve negative që ka marrë për këtë klip, Enca thotë se nuk ndjehet aspak e indinjuar me atë se çfarë të tjerët shkruajnë për të.

Këngëtarja ka paralajmëruar se gjatë verës do të sjellë edhe disa projekte të tjera. /Telegrafi/

The post Dhjetë milionë shikime për klipin “Dua” nga Enca appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com