comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Celta Vigo konfirmon arritjen e marrëveshjes për Carles Perez

Celta Vigo e ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes për huazimin e anësorit të Romës, Carles Perez.

Giallorossët kanë qenë shumë të angazhuar në tregun e transferimeve këtë verë për të ndërtuar një skuadër të fortë për projektin e Jose Mourinhos.

Në kuadër të kësaj, nuk kanë munguar edhe largimet, në mesin e tyre Jordan Veretout (Olympique Marseille) dhe Alessandro Florenzi (Milan).


LIVE: Afati kalimtar veror 2022
LIVE: Afati kalimtar veror 2022

Siç ka njoftuar Celta Vigo, ata kanë arritur marrëveshje për huazimin e ish-lojtarit të Barcelonës, për të cilin do të paguajnë një milion euro.

Pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruhet kontrata, në të cilën është përfshirë edhe opsioni i blerjes së 24-vjeçarit në vlerë ndërmjet 10-12 milionë euro. /Telegrafi/

The post Celta Vigo konfirmon arritjen e marrëveshjes për Carles Perez appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com