comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Cardi B tërhiqet nga turneu me Bruno Mars

Cardi B nuk do të jetë përkrah Bruno Mars gjatë turneut vijues.

Reperja e cila së fundmi u bë nënë vendosi që të tërhiqet nga turneu me anë të një komunikate në Instagram.

Ajo potencon se nuk është e gatshme fizikisht dhe mendërisht për të filluar një turne.

“Sot vendosa të mos i bashkohem Brunos në turneun e tij në vjeshtë. Unë kam menduar se pas lindjes së vajës gjashtë javë do të mjaftonin që të rikuperohesha fizikisht dh ementalisht. Po ashtu, kam menduar se do të jem në gjendje ta marr në turne me mua, pormendoj se e kam nënvlerësuar gjithë këtë gjënë e të qenurit nënë”, u shpreh Cardi.

Reperja e “Bodak Yellow” e cila mirëpriti vajzën e saj Kulture Kiari Cephus në korrik shtoi se ajo nuk është ende e gatshme dhe këtë ja kanë kumtuar edhe mjekët.

Cardi u ka kërkuar falje tifozëve dhe ka falënderuar Brunon që ka qenë mirëkuptues dhe mbështetës.

Turneu do të shkojë siç ishte planifikuar. Bruno pritet të fillojë pjesën e fundit të turneut “24K Magic World Tour” më 7 shtator në Denver.

/Telegrafi/

The post Cardi B tërhiqet nga turneu me Bruno Mars appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com