comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Brad Pitt nuk reagon mbi publikimin e raportit të FBI-së, i cili zbulon dhunën që ai kishte ushtruar mbi ish-gruan e tij Angelina Jolie

Një ngarkesë e palodhshme vazhdoi të premten teksa aktorët Brad Pitt dhe Aaron Taylor-Johnson promovuan filmin e tyre të fundit në Korenë e Jugut.

Yjet e Hollywoodit argëtuan një turmë të gjallë në kryeqytetin Seul, ku po mbahej një ngjarje në tapetin e kuq për nder të filmit të ri “Bullet Train”, shkruan DailyMail.

Pitt, 58 vjeç, e kishte nisur ditën i veshur me një kostum xhins blu për një paraqitje promovuese në hotelin “Conrad” të qytetit, por ai ndryshoi tërësisht dukje pasdite, ku veshi një kostum të lavdishëm ngjyrë rozë.

Ngjyra e ndezur dukej se përputhej me humorin e tij të gjallë, pasi fituesi i çmimit “Oscar” nuk tregonte shenja shpërqendrimi pasi një raport të FBI-së që është zbuluar së fundmi, i cili ofronte detaje të tjera të pakëndshme në lidhje me sjelljen e tij gjatë një sherri të dokumentuar mirë gjatë një udhëtimi me aeroplan me ish-gruan e tij Angelina Jolie gjashtë vite më parë.


Publikohen fotografitë e shenjave të dhunës që Angelina Jolie kishte marrë nga ish-burri i saj Brad Pitt gjashtë vite më parë
Publikohen fotografitë e shenjave të dhunës që Angelina Jolie kishte marrë nga ish-burri i saj Brad Pitt gjashtë vite më parë

Me mosmarrëveshjet në njërën anë, Pitt dukej se ishte në një humor lozonjar teksa ndezi shenjat e paqes me artistin koreano-jugor Park Kyung-lim përpara se të lidhte gishtat me Taylor-Johnson për të formuar simbolin e një zemre.

Raporti i lëshuar këtë javë pretendon se ai i tha Joliet, 47 vjeçe, se një prej fëmijëve të saj të birësuar ‘dukej si një personazhi Columbine’ dhe tha se ajo po ‘shkatërronte familjen’ gjatë një sherri të furishëm në bordin e avionit të tyre privat.

Aktorja fituese e çmimit “Oscar” paraqiti gjithashtu imazhe që tregonin mavijosje në dorën dhe bërrylin e saj në FBI si pjesë e një hetimi për ‘përleshjen verbale dhe fizike’ të çiftit ndërsa udhëtonin nga Franca në Los Angeles më 14 shtator 2016.

Jolie pretendon se ndërsa Pitt ishte agresiv, ai e zhvendosi trupin e tij mbrapa, duke bërë që Jolie të përplaset në karriget pas tyre, sipas dokumenteve të FBI-së të cilat ende nuk janë shfaqur publikisht, por janë marrë nga disa media.

Aktorja pretendon se pësoi lëndime në shpinë dhe bërryl, si dhe një ‘plagë të llojit të djegur’ në dorën e saj si rezultat i konfrontimit.

Imazhet bardh e zi, të përfshira në raportin e FBI-së, tregojnë mavijosje në dorën dhe bërrylin e Joliet, raporton tabloidi Page Six.

Pitt u kthye në Kore për herë të parë në tetë vjet në mes të gjurmës së tij të madhe promovuese për filmin e tij të ri.

“Bullet Train”, i realizuar nga regjisori i “Deadpool 2”, David Leitch, bazohet në një roman të panjohur të vitit 2010 nga Kotaro Isaka.

Pitt luan rolin e një vrasësi të njohur si ‘Ladybug’, i cili po përpiqet të lërë pas botën e tij vdekjeprurëse kur ai detyrohet në një punë të fundit nga mbajtësja e tij Maria Beetle (rol i luajtur nga Sandra Bullock).

Misioni i tij është të hipë në një tren plumbash nga Tokio në Kioto dhe të marrë një çantë, megjithëse shpejt mëson se në bord ka vrasës të tjerë me të njëjtin objektiv.

Taylor-Johnson luan rolin e ‘Tangerine’, e cila është gjysma e një dyshe vrasësish të njohur si Binjakët.

Filmi gjithashtu krenohet me pjesëmarrjen e emrave si: Joey King, Brian Tyree Henry, Michael Shannon, Bad Bunny, Zazie Beetz, Masi Oka, Andrew Koji dhe Hiroyuki Sanada.

Pitt ka vazhduar me turin e tij promovues pasi dokumentet e FBI-së, të cilat ende nuk janë shfaqën publikisht, u morën nga disa media të martën.

Dokumenti i zbuluar pretendon se Pitt u përlesh me djalin e Joliet, Maddox gjatë një tërbimi që dyshohet se erdhi nga dehja e aktorit që u shndërrua në një “luftë verbale dhe fizike” midis tyre.

Ndërkohë, gjetjet e byrosë, të cilat nuk janë publikuar të plota, sugjeruan se ai ka bërë kërcënime të shumta ndaj saj dhe gjashtë fëmijëve të tyre gjatë fluturimit nga Franca në Los Angeles më 14 shtator 2016.

Ishte i njëjti fluturim ku Jolie dyshohet se pësoi lëndime nga një përleshje fizike dhe i dha një agjenti “një fotografi të bërrylit të saj në një përpjekje për ta vërtetuar këtë”. Pitt mohon të gjitha pretendimet e ish-gruas së tij. /Telegrafi/

The post Brad Pitt nuk reagon mbi publikimin e raportit të FBI-së, i cili zbulon dhunën që ai kishte ushtruar mbi ish-gruan e tij Angelina Jolie appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com