comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Beatrix Ramosaj me të njëjtën veshje si Cardi B

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.


Beatrix Ramosaj reagon e tronditur pasi dëmtuan varrin e babait të sajBeatrix Ramosaj reagon e tronditur pasi dëmtuan varrin e babait të saj

Së fundmi, Beatrix ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive në një fustan të shkurtë ngjyrë rozë.

Mirëpo të njëjtën veshje, fansat e muzikës patën rastin ta shohin pak ditë më parë edhe në trupin e reperes së njohur, Cardi B.

Në mbishkrimin e fotografisë, Ramosaj nuk e mohon faktin se e ka kopjuar atë, madje ndjehet krenare që ka pasur rastin të vishet njëlloj si ajo.

“Matchy-matchy with Cardi B”, ka shkruar Ramosaj në mbishkrimin e fotografisë.

“Matchy” përndryshe është një term që zakonisht përdoret nga blogeret e modës për të përshkruar një veshje që është shumë e koordinuar dhe përbëhet nga të njëjtat lloje të ngjyrave, modeleve, pëlhurave, dhe aksesorëve me një personazh të famshëm.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar këngëtaren për paraqitjen e saj tërheqëse. /Telegrafi/

The post Beatrix Ramosaj me të njëjtën veshje si Cardi B appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com