comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Barcelona si kampione pret Sociedadin që lufton për një vend në Champions – formacionet zyrtare

Barcelona është nikoqire e Real Sociedadit për takimin që luhet në kuadër të javës së 35-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të luhet në stadiumin Camp Nou.

Për këtë sfidë, katalunasit do të jenë pa Ronald Araujon dhe Pedrin që kanë pësuar lënduar, ndërsa Gavi ka plotësuar numrin e kartonëve të verdhë.

Në anën tjetër, Sociedadi nuk mund të llogarisë në David Silvan, Sadiq, Merquelanz dhe Mendez, që po ashtu janë të lënduar.

Formacionet bazë:

Barcelona:

Sociedad:

The post Barcelona si kampione pret Sociedadin që lufton për një vend në Champions – formacionet zyrtare appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com