Arta Nitaj me poza të reja nga Dubai, thekson format trupore në veshjen njëngjyrëshe

Arta Nitaj mbetet ndër femrat e famshme shqiptare më të komentuarat për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Modelja dhe aktorja njihet për provokimet e saj që bën në imazhet që shpesh herë nuk lënë shumë vend për imagjinatë.

Së fundi, bukuroshja pejane ka udhëtuar drejt Dubait së bashku me mikeshën e saj, ndërsa nuk kanë munguar pozat të ndryshme nga atje.

 

View this post on Instagram

Edhe këtë herë, Arta u shfaq e veshur me stil, teksa shihet në kostum me ngjyrë të gjelbër, korset dhe pantallona të kombinuar me taka të larta dhe çantë me ngjyrë të verdhë.

Ajo dukej tejet atraktive dhe në formë të mrekullueshme, e të shumta ishin edhe komplimentet që ajo mori në hapësirën e komplimenteve.

 

View this post on Instagram

Ndryshe, Arta kohë më parë e sfidoi vetën edhe në moderim, ndërsa prej kohësh që nuk e shohim në ndonjë projekt televiziv. /Telegrafi/

The post Arta Nitaj me poza të reja nga Dubai, thekson format trupore në veshjen njëngjyrëshe appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com