comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Arnold më i miri: Leeds United 0-3 Liverpool, notat e lojtarëve

Liverpooli ka fituar 3-0 ndaj Leeds United në kuadër të javës së katërt në Ligën Premier.

Golat për The Reds i shënuan Mohamed Salah, Fabinho dhe Sadio Mane, për t’i siguruar kështu tre pikë.

Liverpooli ishte ekip më i mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 7.32, me Leedsin që u vlerësua 6.68.


Liverpooli fiton pa shumë mund në udhëtim te Leeds United
Liverpooli fiton pa shumë mund në udhëtim te Leeds United

Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë sfidë ishte Trent Alexander-Arnold që u notua me 8.1.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj sfide doli të ishte Stuart Dallas që u vlerësua me 6.2.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

The post Arnold më i miri: Leeds United 0-3 Liverpool, notat e lojtarëve appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com