comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Aktorja Megan Fox (35) nuk ka mundur të rezistojë, por ka treguar kombinimin e saj më të fundit të modës

Megan Fox duket magjepsëse

Shumica thonë se ajo është një nga femrat më të bukura në planet dhe pothuajse çdo kombinim i saj i veshjeve është një hit i vërtetë mode.

Por nuk ishte as kjo herë kur ajo veshi diçka që dukej sikur ishte prej tapiceri mobiliesh.

Ngjashmërinë e ka parë vetë aktorja dhe e ka shpërndarë në Instagram, transmeton Telegrafi.

 

View this post on Instagram

Edhe pse kjo paraqitje mode nxori në pah barkun dhe trupin e saj të mrekullueshëm, gjithsesi duhet ta pranojmë se ajo është dështim total, thonë njohësit e modës.

Ky kombinim është bërë nga marka KNWLS, e cila adhurohet nga Kardashianet.

Megan ka zgjedhur një krijim nga koleksioni pranverë/verë 2022, i cili përbëhet nga korse, kapele, pantallona me print…

/Telegrafi/

The post Aktorja Megan Fox (35) nuk ka mundur të rezistojë, por ka treguar kombinimin e saj më të fundit të modës appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com