comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Aksident me të lënduar në Veternik

Rreth orës 19:00, në Veternik të Prishtinës ka ndodhur një akisdent trafiku, si pasojë katër persona dyshohet se janë lënduar.

Një lexues i ka dërguar Telegrafit disa fotografi të vendit të ngjarjes në të cilën shihen disa përsona të shtrirë në rrugë.

Në vendngjarje kanë dalë njësitet e policisë si dhe ambulanca.

Lidhur me rastin, ende nuk ka konfrimim zyrtar nga policia.

The post Aksident me të lënduar në Veternik appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com