comment Add Comment
E publikuar më I përditësuar i fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë këtë të ditur përmes rrjetit social Instagram.

Edhe pse bukuroshja bionde është në muajin e fundit të shtatzënisë, shpesh është parë duke ushtruar në palestër.

Foto: Instastory

Kjo ka bërë që në një fotografi të shpërndarë në Instagram, Afërdita të duket në top formë.

E veshur me plot stil, ajo në fokus ka vënë barkun e rritur, teksa shihej duke marrë poza interesante para kamerës.

Përndryshe, Afërdita dhe Jakub pas disa kohë në lidhje, kurorëzuan dashurinë me martesë në qershor të vitit 2018. /Telegrafi/

The post Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur appeared first on Telegrafi.


Burimi: telegrafi.com